Τελικό Αποτέλεσμα
Πρωιμη Πληρωμη
BET
COMBO
Under 4.5 γκολ
Over 0.5 γκολ
Under 2.5 γκολ 1ου Ημιχρόνου
συνολική απόδοση @ 1.20
Συνολικά Γκολ
Γκολ
OVER
UNDER
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
1ο Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Διπλή Ευκαιρία
Draw No Bet
1ο Ημίχρονο - 1X2
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - 1ο Γκολ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα
1ο Ημίχρονο ή Τελικό Αποτέλεσμα
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Over 2.5 Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (1.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (2.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (3.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (4.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (1.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (2.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (3.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (4.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (5.5)
Διπλή Ευκαιρία & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
1ο Ημίχρονο - Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Ασιατικό Συνολικά Γκολ
Συνολικά Ομαδικά Γκολ
Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Εύρος Γκολ
Κρόουλι Τάουν - Εύρος Γκολ
Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Κρόουλι Τάουν - Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες σε Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες και στα 2 Ημίχρονα
Χάντικαπ 3-way
Ασιατικό Χάντικαπ
Ακριβές Σκορ
Οποιαδήποτε Στιγμή Ακριβές Σκορ
Ακριβές Σκορ Πολλαπλών Επιλογών
Ισοπαλία και στα 2 Ημίχρονα
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ ή 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Κρόουλι Τάουν - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Εύρος Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Τελικό Αποτέλεσμα ή Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (0.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (2.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (3.5)
Διπλή Ευκαιρία & Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Συνολικά Γκολ & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Να Σκοράρει
Κρόουλι Τάουν - Να Σκοράρει
Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα
Κρόουλι Τάουν - Να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα
Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Να Κερδίσει και στα 2 Ημίχρονα
Κρόουλι Τάουν - Να Σκοράρει Συνεχόμενα Γκολ
Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Να Προηγηθεί Οποιαδήποτε Στιγμή
Κρόουλι Τάουν - Να Προηγηθεί Οποιαδήποτε Στιγμή
Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Να Κερδίσει με Ανατροπή
Κρόουλι Τάουν - Να Κερδίσει με Ανατροπή
Κρόουλι Τάουν - Να Κερδίσει και στα 2 Ημίχρονα
Under X Γκολ ή Άκρινγκτον Στάνλεϊ να Κερδίσει
Under X Γκολ ή Ισοπαλία
Under X Γκολ ή Κρόουλι Τάουν να Κερδίσει
Over X Γκολ ή Άκρινγκτον Στάνλεϊ να Κερδίσει
Over X Γκολ ή Ισοπαλία
Over X Γκολ ή Κρόουλι Τάουν να Κερδίσει
Άκρινγκτον Στάνλεϊ να Κερδίσει ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
Ισοπαλία ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
Κρόουλι Τάουν να Κερδίσει ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
1ο Γκολ & 1X2
Ομάδα που θα Σκοράρει το Τελευταίο Γκολ
Ακριβής Αριθμός Γκολ
Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Ακριβής Αριθμός Γκολ
Κρόουλι Τάουν - Ακριβής Αριθμός Γκολ
Ημίχρονο με τα Περισσότερα Γκολ
Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Περισσότερα γκολ σε Ημίχρονο
Κρόουλι Τάουν - Ημίχρονο με τα Περισσότερα Γκολ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα Ακριβές Σκορ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (1.5)
1ο Ημίχρονο - Διπλή Ευκαιρία
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Ομαδικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Χάντικαπ
1ο Ημίχρονο - Χάντικαπ 3-way
1ο Ημίχρονο - Draw No Bet
1ο Ημίχρονο – Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Να Σκοράρει
1ο Ημίχρονο - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Κρόουλι Τάουν - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Ακριβές Σκορ
2ο Ημίχρονο - 1X2
2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
2ο Ημίχρονο - Συνολικά Ομαδικά Γκολ
2o Ημίχρονο - Διπλή Ευκαιρία
2ο Ημίχρονο - Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
2ο Ημίχρονο - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Κρόουλι Τάουν - Εύρος Γκολ
2o Ημίχρονο - Χάντικαπ 3-way
2ο Ημίχρονο - Draw No Bet
2ο Hμίχρονo - Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Να Σκοράρει
2ο Ημίχρονο - Ακριβές Σκορ
Μονά/Ζυγά Γκολ
Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Μονά/Ζυγά Γκολ
Κρόουλι Τάουν - Μονά/Ζυγά Γκολ
1X2 στα Πρώτα X λεπτά
Στιγμή του 1ο Γκολ (15 λεπ.)

Αποδόσεις αγώνα Άκρινγκτον Στάνλεϊ - Κρόουλι Τάουν