Το δελτίο σου είναι κενό, ελπίζουμε να μην ξέμεινες από εμπνεύσεις! Τι παίζουμε σήμερα;
Τελικό Αποτέλεσμα
Πρωιμη Πληρωμη
BET
COMBO
Over 0.5 γκολ
Over 6.5 κόρνερ
Συνολικά Γκολ
Last 5: Vitoria 1.8 - Ath. PR 2.0
Γκολ
OVER
UNDER
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
6.5
1ο Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Διπλή Ευκαιρία
Draw No Bet
Συνολικά Κόρνερ
1ο Ημίχρονο - 1X2
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - 1ο Γκολ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα
1ο Ημίχρονο ή Τελικό Αποτέλεσμα
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Over 2.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Over 3.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες & Over 2.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες & Over 3.5 Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (0.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (1.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (2.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (3.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (4.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (1.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (2.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (3.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (4.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (5.5)
Διπλή Ευκαιρία & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
1ο Ημίχρονο - Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Ασιατικό Συνολικά Γκολ
Συνολικά Ομαδικά Γκολ
Γκολ και στα 2 Ημίχρονα
Εύρος Γκολ
Βιτόρια - Εύρος Γκολ
Ατλέτικο Παραναένσε - Εύρος Γκολ
Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Βιτόρια - Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Ατλέτικο Παραναένσε - Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Να Κερδίσει σε Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες σε Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες και στα 2 Ημίχρονα
Χάντικαπ
Χάντικαπ 3-way
Ασιατικό Χάντικαπ
Ακριβές Σκορ
Οποιαδήποτε Στιγμή Ακριβές Σκορ
Ακριβές Σκορ Πολλαπλών Επιλογών
Να σκοράρει ο παίκτης
SuperSub
Να σκοράρει ο παίκτης 2+/3+
SuperSub
Ισοπαλία και στα 2 Ημίχρονα
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ ή 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Βιτόρια - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Ατλέτικο Παραναένσε - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Βιτόρια - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
Ατλέτικο Παραναένσε - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Βιτόρια - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Ατλέτικο Παραναένσε - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Εύρος Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Τελικό Αποτέλεσμα ή Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (0.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (1.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (2.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (3.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (4.5)
Διπλή Ευκαιρία & Εύρος Γκολ
Διπλή Ευκαιρία & Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Συνολικά Γκολ & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Βιτόρια - Να Σκοράρει
Ατλέτικο Παραναένσε - Να Σκοράρει
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες 2+ Γκολ
Βιτόρια - Να Κερδίσει Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Ατλέτικο Παραναένσε - Να Κερδίσει Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Βιτόρια - Να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα
Ατλέτικο Παραναένσε - Να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα
Βιτόρια - Να Κερδίσει και στα 2 Ημίχρονα
Βιτόρια - Να Σκοράρει Συνεχόμενα Γκολ
Ατλέτικο Παραναένσε - Να Σκοράρει Συνεχόμενα Γκολ
Βιτόρια - Να Προηγηθεί Οποιαδήποτε Στιγμή
Ατλέτικο Παραναένσε - Να Προηγηθεί Οποιαδήποτε Στιγμή
Βιτόρια - Να Κερδίσει με Ανατροπή
Ατλέτικο Παραναένσε - Να Κερδίσει με Ανατροπή
Ατλέτικο Παραναένσε - Να Κερδίσει και στα 2 Ημίχρονα
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Βιτόρια να Κερδίσει
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Ισοπαλία
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Ατλέτικο Παραναένσε να Κερδίσει
Under X Γκολ ή Βιτόρια να Κερδίσει
Under X Γκολ ή Ισοπαλία
Under X Γκολ ή Ατλέτικο Παραναένσε να Κερδίσει
Over X Γκολ ή Βιτόρια να Κερδίσει
Over X Γκολ ή Ισοπαλία
Over X Γκολ ή Ατλέτικο Παραναένσε να Κερδίσει
Βιτόρια να Κερδίσει ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
Ισοπαλία ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
Ατλέτικο Παραναένσε να Κερδίσει ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
1ο Γκολ & 1X2
Ομάδα που θα Σκοράρει το Τελευταίο Γκολ
Ακριβής Αριθμός Γκολ
Βιτόρια - Ακριβής Αριθμός Γκολ
Ατλέτικο Παραναένσε - Ακριβής Αριθμός Γκολ
Ημίχρονο με τα Περισσότερα Γκολ
Βιτόρια - Περισσότερα γκολ σε Ημίχρονο
Ατλέτικο Παραναένσε - Ημίχρονο με τα Περισσότερα Γκολ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα Ακριβές Σκορ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (1.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (2.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (3.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (4.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (5.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα ή Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα
1ο Ημίχρονο - Διπλή Ευκαιρία
1ο Ημίχρονο - Ασιατικό Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Ομαδικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Βιτόρια - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Ατλέτικο Παραναένσε - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Χάντικαπ
1ο Ημίχρονο - Χάντικαπ 3-way
1ο Ημίχρονο - Ασιατικό Χάντικαπ
1ο Ημίχρονο - Draw No Bet
1ο Ημίχρονο – Βιτόρια - Να Σκοράρει
1ο Ημίχρονο - Ατλέτικο Παραναένσε - Να Σκοράρει
1ο Ημίχρονο - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Βιτόρια - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Ατλέτικο Παραναένσε - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Ακριβές Σκορ
1ο Ημίχρονο - Μονά/Ζυγά Γκολ
Συνολικά Ομαδικά Κόρνερ
Περισσότερα Κόρνερ
Και οι 2 Ομάδες Over X Κόρνερ
Κόρνερ - Χάντικαπ
1o Κόρνερ
Πρώτος στα Χ κόρνερ
Τελευταίο Κόρνερ
Εύρος Κόρνερ
Βιτόρια - Εύρος Κόρνερ
Ατλέτικο Παραναένσε - Εύρος Κόρνερ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Κόρνερ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Ομαδικά Κόρνερ
1ο Ημίχρονο - Κόρνερ 1X2
Last 5: Vitoria 2.0 - Ath. PR 5.8
1ο Ημίχρονο - 1ο Κόρνερ
1ο Ημίχρονο - Πρώτος στα 3 Κόρνερ
1ο Ημίχρονο - Πρώτος στα 4 Κόρνερ
1ο Ημίχρονο - Πρώτος στα 5 Κόρνερ
1o Ημίχρονο - Εύρος Κόρνερ
2ο Ημίχρονο - 1X2
2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
2ο Ημίχρονο - Ασιατικό Συνολικά Γκολ
2ο Ημίχρονο - Συνολικά Ομαδικά Γκολ
2o Ημίχρονο - Διπλή Ευκαιρία
2ο Ημίχρονο - Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
2ο Ημίχρονο - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Βιτόρια - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Ατλέτικο Παραναένσε - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Χάντικαπ
2o Ημίχρονο - Χάντικαπ 3-way
2ο Ημίχρονο - Ασιατικό Χάντικαπ
2ο Ημίχρονο - Draw No Bet
2ο Hμίχρονo - Βιτόρια - Να Σκοράρει
2ο Hμίχρονo - Ατλέτικο Παραναένσε - Να Σκοράρει
2ο Ημίχρονο - Ακριβές Σκορ
Βιτόρια - Παίκτης να Σκοράρει το 1ο Γκολ
Ατλέτικο Παραναένσε - Παίκτης να Σκοράρει το 1ο Γκολ
Οποιοσδήποτε Παίκτης να Σκοράρει
Να Σκοράρουν και οι 2 Παίκτες
1ο ημίχρονο / 2ο ημίχρονο / και στα δύο - Να σκοράρει ο παίκτης
Οποιοσδήποτε Παίκτης Over X Γκολ
SuperSub
Μονά/Ζυγά Γκολ
Βιτόρια - Μονά/Ζυγά Γκολ
Ατλέτικο Παραναένσε - Μονά/Ζυγά Γκολ
Μονά/Ζυγά Κόρνερ
1ο Ημίχρονο - Μονά/Ζυγά Κόρνερ
1X2 στα Πρώτα X λεπτά
Συνολικά Γκολ στα Πρώτα Χ Λεπτά
Στιγμή του 1ο Γκολ (10 λεπ.)
Στιγμή του 1ο Γκολ (15 λεπ.)