Το δελτίο σου είναι κενό, ελπίζουμε να μην ξέμεινες από εμπνεύσεις! Τι παίζουμε σήμερα;
Τελικό Αποτέλεσμα
Πρωιμη Πληρωμη
BET
COMBO
Under 5.5 γκολ
Σέλτικ Over 0.5 γκολ
Συνολικά Γκολ
Γκολ
OVER
UNDER
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
6.5
Επόμενο Γκολ (Γκολ 1)
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Διπλή Ευκαιρία
Draw No Bet
1ο Ημίχρονο - 1X2
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Επόμενο Γκολ (Γκολ 1)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα
1ο Ημίχρονο ή Τελικό Αποτέλεσμα
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Over 2.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Over 3.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες & Over 2.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες & Over 3.5 Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (1.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (2.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (3.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (4.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (5.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (1.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (2.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (3.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (4.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (5.5)
Διπλή Ευκαιρία & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
1ο Ημίχρονο - Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Ασιατικό Συνολικά Γκολ
Συνολικά Ομαδικά Γκολ
Γκολ και στα 2 Ημίχρονα
Εύρος Γκολ
Φόλκερκ - Εύρος Γκολ
Σέλτικ - Εύρος Γκολ
Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Φόλκερκ - Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Σέλτικ - Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Να Κερδίσει σε Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες σε Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες και στα 2 Ημίχρονα
Χάντικαπ
Χάντικαπ 3-way
Ασιατικό Χάντικαπ
Ακριβές Σκορ
Οποιαδήποτε Στιγμή Ακριβές Σκορ
Ακριβές Σκορ Πολλαπλών Επιλογών
Ισοπαλία και στα 2 Ημίχρονα
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ ή 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Φόλκερκ - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Σέλτικ - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Φόλκερκ - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
Σέλτικ - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Φόλκερκ - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Σέλτικ - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Εύρος Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Τελικό Αποτέλεσμα ή Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (0.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (1.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (2.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (3.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (4.5)
Διπλή Ευκαιρία & Εύρος Γκολ
Διπλή Ευκαιρία & Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Συνολικά Γκολ & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Φόλκερκ - Να Σκοράρει
Σέλτικ - Να Σκοράρει
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες 2+ Γκολ
Φόλκερκ - Να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα
Σέλτικ - Να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα
Φόλκερκ - Να Κερδίσει και στα 2 Ημίχρονα
Φόλκερκ - Να Σκοράρει Συνεχόμενα Γκολ
Σέλτικ - Να Σκοράρει Συνεχόμενα Γκολ
Φόλκερκ - Να Προηγηθεί Οποιαδήποτε Στιγμή
Σέλτικ - Να Προηγηθεί Οποιαδήποτε Στιγμή
Φόλκερκ - Να Κερδίσει με Ανατροπή
Σέλτικ - Να Κερδίσει με Ανατροπή
Σέλτικ - Να Κερδίσει και στα 2 Ημίχρονα
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Φόλκερκ να Κερδίσει
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Ισοπαλία
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Σέλτικ να Κερδίσει
Under X Γκολ ή Φόλκερκ να Κερδίσει
Under X Γκολ ή Ισοπαλία
Under X Γκολ ή Σέλτικ να Κερδίσει
Over X Γκολ ή Φόλκερκ να Κερδίσει
Over X Γκολ ή Ισοπαλία
Over X Γκολ ή Σέλτικ να Κερδίσει
Φόλκερκ να Κερδίσει ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
Ισοπαλία ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
Σέλτικ να Κερδίσει ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
1ο Γκολ & 1X2
Ομάδα που θα Σκοράρει το Τελευταίο Γκολ
Ακριβής Αριθμός Γκολ
Φόλκερκ - Ακριβής Αριθμός Γκολ
Σέλτικ - Ακριβής Αριθμός Γκολ
Ημίχρονο με τα Περισσότερα Γκολ
Φόλκερκ - Περισσότερα γκολ σε Ημίχρονο
Σέλτικ - Ημίχρονο με τα Περισσότερα Γκολ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα Ακριβές Σκορ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (1.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (2.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (3.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (4.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (5.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα ή Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα
1ο Ημίχρονο - Διπλή Ευκαιρία
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Ομαδικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Φόλκερκ - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Σέλτικ - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Χάντικαπ
1ο Ημίχρονο - Χάντικαπ 3-way
1ο Ημίχρονο - Draw No Bet
1ο Ημίχρονο – Φόλκερκ - Να Σκοράρει
1ο Ημίχρονο - Σέλτικ - Να Σκοράρει
1ο Ημίχρονο - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Φόλκερκ - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Σέλτικ - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Ακριβές Σκορ
1ο Ημίχρονο - Μονά/Ζυγά Γκολ
2ο Ημίχρονο - 1X2
2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
2ο Ημίχρονο - Συνολικά Ομαδικά Γκολ
2o Ημίχρονο - Διπλή Ευκαιρία
2ο Ημίχρονο - Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
2ο Ημίχρονο - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Φόλκερκ - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Σέλτικ - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Χάντικαπ
2o Ημίχρονο - Χάντικαπ 3-way
2ο Ημίχρονο - Draw No Bet
2ο Hμίχρονo - Φόλκερκ - Να Σκοράρει
2ο Hμίχρονo - Σέλτικ - Να Σκοράρει
2ο Ημίχρονο - Ακριβές Σκορ
Μονά/Ζυγά Γκολ
Φόλκερκ - Μονά/Ζυγά Γκολ
Σέλτικ - Μονά/Ζυγά Γκολ
1X2 στα Πρώτα X λεπτά
Συνολικά Γκολ στα Πρώτα Χ Λεπτά
Στιγμή του 1ο Γκολ (10 λεπ.)
Στιγμή του 1ο Γκολ (15 λεπ.)