Το δελτίο σου είναι κενό, ελπίζουμε να μην ξέμεινες από εμπνεύσεις! Τι παίζουμε σήμερα;
Τελικό Αποτέλεσμα
Πρωιμη Πληρωμη
BET
COMBO
Under 4.5 γκολ
Over 0.5 γκολ
Under 2.5 γκολ 1ου Ημιχρόνου
Συνολικά Γκολ
Γκολ
OVER
UNDER
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
1ο Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Διπλή Ευκαιρία
Draw No Bet
1ο Ημίχρονο - 1X2
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - 1ο Γκολ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα
1ο Ημίχρονο ή Τελικό Αποτέλεσμα
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Over 2.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Over 3.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες & Over 2.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες & Over 3.5 Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (0.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (1.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (2.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (3.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (4.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (1.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (2.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (3.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (4.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (5.5)
1ο Ημίχρονο - Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Ασιατικό Συνολικά Γκολ
Συνολικά Ομαδικά Γκολ
Γκολ και στα 2 Ημίχρονα
Εύρος Γκολ
Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Γιοκοχάμα FC - Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Σαγκάν Τόσου - Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Να Κερδίσει σε Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες σε Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες και στα 2 Ημίχρονα
Χάντικαπ
Ασιατικό Χάντικαπ
Ακριβές Σκορ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Γιοκοχάμα FC - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
Σαγκάν Τόσου - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Εύρος Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Τελικό Αποτέλεσμα ή Συνολικά Γκολ
Συνολικά Γκολ & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Γιοκοχάμα FC - Να Σκοράρει
Σαγκάν Τόσου - Να Σκοράρει
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες 2+ Γκολ
Γιοκοχάμα FC - Να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα
Σαγκάν Τόσου - Να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα
Γιοκοχάμα FC - Να Κερδίσει και στα 2 Ημίχρονα
Γιοκοχάμα FC - Να Σκοράρει Συνεχόμενα Γκολ
Σαγκάν Τόσου - Να Σκοράρει Συνεχόμενα Γκολ
Γιοκοχάμα FC - Να Προηγηθεί Οποιαδήποτε Στιγμή
Σαγκάν Τόσου - Να Προηγηθεί Οποιαδήποτε Στιγμή
Γιοκοχάμα FC - Να Κερδίσει με Ανατροπή
Σαγκάν Τόσου - Να Κερδίσει με Ανατροπή
Σαγκάν Τόσου - Να Κερδίσει και στα 2 Ημίχρονα
Ακριβής Αριθμός Γκολ
Ημίχρονο με τα Περισσότερα Γκολ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (1.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (2.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (3.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (4.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (5.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα ή Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα
1ο Ημίχρονο - Διπλή Ευκαιρία
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Ομαδικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Χάντικαπ
1ο Ημίχρονο – Γιοκοχάμα FC - Να Σκοράρει
1ο Ημίχρονο - Σαγκάν Τόσου - Να Σκοράρει
1ο Ημίχρονο - Ακριβές Σκορ
2ο Ημίχρονο - 1X2
2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
2ο Ημίχρονο - Συνολικά Ομαδικά Γκολ
2o Ημίχρονο - Διπλή Ευκαιρία
2ο Ημίχρονο - Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
2ο Ημίχρονο - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Χάντικαπ
2ο Hμίχρονo - Γιοκοχάμα FC - Να Σκοράρει
2ο Hμίχρονo - Σαγκάν Τόσου - Να Σκοράρει
Μονά/Ζυγά Γκολ