Το δελτίο σου είναι κενό, ελπίζουμε να μην ξέμεινες από εμπνεύσεις! Τι παίζουμε σήμερα;
Τελικό Αποτέλεσμα
Πρωιμη Πληρωμη
Συνολικά Γκολ
Last 5: Olympiakos Nicosia 1.4 - Krasava Ypsonas 1.2
Γκολ
OVER
UNDER
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
6.5
1ο Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Διπλή Ευκαιρία
Draw No Bet
1ο Ημίχρονο - 1X2
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - 1ο Γκολ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα
1ο Ημίχρονο ή Τελικό Αποτέλεσμα
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Over 2.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Over 3.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες & Over 2.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες & Over 3.5 Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (0.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (1.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (2.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (3.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (4.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (1.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (2.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (3.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (4.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (5.5)
Διπλή Ευκαιρία & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
1ο Ημίχρονο - Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Ασιατικό Συνολικά Γκολ
Συνολικά Ομαδικά Γκολ
Γκολ και στα 2 Ημίχρονα
Εύρος Γκολ
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Εύρος Γκολ
Κρασάβα Ύψωνας - Εύρος Γκολ
Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Κρασάβα Ύψωνας - Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Να Κερδίσει σε Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες σε Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες και στα 2 Ημίχρονα
Χάντικαπ
Χάντικαπ 3-way
Ασιατικό Χάντικαπ
Ακριβές Σκορ
Οποιαδήποτε Στιγμή Ακριβές Σκορ
Ακριβές Σκορ Πολλαπλών Επιλογών
Ισοπαλία και στα 2 Ημίχρονα
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ ή 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Ολυμπιακός Λευκωσίας - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Κρασάβα Ύψωνας - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Ολυμπιακός Λευκωσίας - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
Κρασάβα Ύψωνας - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Ολυμπιακός Λευκωσίας - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Κρασάβα Ύψωνας - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Εύρος Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Τελικό Αποτέλεσμα ή Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (0.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (1.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (2.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (3.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (4.5)
Διπλή Ευκαιρία & Εύρος Γκολ
Διπλή Ευκαιρία & Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Συνολικά Γκολ & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Να Σκοράρει
Κρασάβα Ύψωνας - Να Σκοράρει
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες 2+ Γκολ
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα
Κρασάβα Ύψωνας - Να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Να Κερδίσει και στα 2 Ημίχρονα
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Να Σκοράρει Συνεχόμενα Γκολ
Κρασάβα Ύψωνας - Να Σκοράρει Συνεχόμενα Γκολ
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Να Προηγηθεί Οποιαδήποτε Στιγμή
Κρασάβα Ύψωνας - Να Προηγηθεί Οποιαδήποτε Στιγμή
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Να Κερδίσει με Ανατροπή
Κρασάβα Ύψωνας - Να Κερδίσει με Ανατροπή
Κρασάβα Ύψωνας - Να Κερδίσει και στα 2 Ημίχρονα
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Ολυμπιακός Λευκωσίας να Κερδίσει
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Ισοπαλία
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Κρασάβα Ύψωνας να Κερδίσει
Under X Γκολ ή Ολυμπιακός Λευκωσίας να Κερδίσει
Under X Γκολ ή Ισοπαλία
Under X Γκολ ή Κρασάβα Ύψωνας να Κερδίσει
Over X Γκολ ή Ολυμπιακός Λευκωσίας να Κερδίσει
Over X Γκολ ή Ισοπαλία
Over X Γκολ ή Κρασάβα Ύψωνας να Κερδίσει
Ολυμπιακός Λευκωσίας να Κερδίσει ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
Ισοπαλία ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
Κρασάβα Ύψωνας να Κερδίσει ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
1ο Γκολ & 1X2
Ομάδα που θα Σκοράρει το Τελευταίο Γκολ
Ακριβής Αριθμός Γκολ
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Ακριβής Αριθμός Γκολ
Κρασάβα Ύψωνας - Ακριβής Αριθμός Γκολ
Ημίχρονο με τα Περισσότερα Γκολ
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Περισσότερα γκολ σε Ημίχρονο
Κρασάβα Ύψωνας - Ημίχρονο με τα Περισσότερα Γκολ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα Ακριβές Σκορ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (1.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (2.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (3.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (4.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (5.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα ή Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα
1ο Ημίχρονο - Διπλή Ευκαιρία
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Ομαδικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Ολυμπιακός Λευκωσίας - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Κρασάβα Ύψωνας - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Χάντικαπ
1ο Ημίχρονο - Χάντικαπ 3-way
1ο Ημίχρονο - Draw No Bet
1ο Ημίχρονο – Ολυμπιακός Λευκωσίας - Να Σκοράρει
1ο Ημίχρονο - Κρασάβα Ύψωνας - Να Σκοράρει
1ο Ημίχρονο - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Ολυμπιακός Λευκωσίας - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Κρασάβα Ύψωνας - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Ακριβές Σκορ
1ο Ημίχρονο - Μονά/Ζυγά Γκολ
2ο Ημίχρονο - 1X2
2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
2ο Ημίχρονο - Συνολικά Ομαδικά Γκολ
2o Ημίχρονο - Διπλή Ευκαιρία
2ο Ημίχρονο - Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
2ο Ημίχρονο - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Ολυμπιακός Λευκωσίας - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Κρασάβα Ύψωνας - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Χάντικαπ
2o Ημίχρονο - Χάντικαπ 3-way
2ο Ημίχρονο - Draw No Bet
2ο Hμίχρονo - Ολυμπιακός Λευκωσίας - Να Σκοράρει
2ο Hμίχρονo - Κρασάβα Ύψωνας - Να Σκοράρει
2ο Ημίχρονο - Ακριβές Σκορ
Μονά/Ζυγά Γκολ
Ολυμπιακός Λευκωσίας - Μονά/Ζυγά Γκολ
Κρασάβα Ύψωνας - Μονά/Ζυγά Γκολ
1X2 στα Πρώτα X λεπτά
Συνολικά Γκολ στα Πρώτα Χ Λεπτά
Στιγμή του 1ο Γκολ (10 λεπ.)
Στιγμή του 1ο Γκολ (15 λεπ.)