Το δελτίο σου είναι κενό, ελπίζουμε να μην ξέμεινες από εμπνεύσεις! Τι παίζουμε σήμερα;
Τελικό Αποτέλεσμα
BET
COMBO
Under 5.5 γκολ
Over 0.5 γκολ
Under 2.5 γκολ 1ου Ημιχρόνου
Συνολικά Γκολ
Γκολ
OVER
UNDER
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
6.5
1ο Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Διπλή Ευκαιρία
Draw No Bet
1ο Ημίχρονο - 1X2
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - 1ο Γκολ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα
1ο Ημίχρονο ή Τελικό Αποτέλεσμα
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Over 2.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Over 3.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες & Over 2.5 Συνολικά Γκολ
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες & Over 3.5 Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (0.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (1.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (2.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (3.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (4.5)
Τελικό Αποτέλεσμα & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (1.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (2.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (3.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (4.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (5.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (6.5)
Διπλή Ευκαιρία & Συνολικά Γκολ (7.5)
Διπλή Ευκαιρία & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
1ο Ημίχρονο - Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Ασιατικό Συνολικά Γκολ
Συνολικά Ομαδικά Γκολ
Γκολ και στα 2 Ημίχρονα
Εύρος Γκολ
Πολόνια Μπίτομ - Εύρος Γκολ
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Εύρος Γκολ
Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Πολόνια Μπίτομ - Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Εύρος Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Να Κερδίσει σε Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες σε Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες και στα 2 Ημίχρονα
Χάντικαπ
Χάντικαπ 3-way
Ασιατικό Χάντικαπ
Ακριβές Σκορ
Ακριβές Σκορ Πολλαπλών Επιλογών
Ισοπαλία και στα 2 Ημίχρονα
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ ή 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Πολόνια Μπίτομ - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & Τελικό Αποτέλεσμα - Συνολικά Γκολ
Πολόνια Μπίτομ - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ & 2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Πολόνια Μπίτομ - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Εύρος Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα & Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Τελικό Αποτέλεσμα ή Συνολικά Γκολ
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (0.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (1.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (2.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (3.5)
Τελικό Αποτέλεσμα ή 1ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ (4.5)
Διπλή Ευκαιρία & Εύρος Γκολ
Διπλή Ευκαιρία & Γκολ σε Κάθε Ημίχρονο
Συνολικά Γκολ & Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
Πολόνια Μπίτομ - Να Σκοράρει
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Να Σκοράρει
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες 2+ Γκολ
Πολόνια Μπίτομ - Να Κερδίσει Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Να Κερδίσει Οποιοδήποτε Ημίχρονο
Πολόνια Μπίτομ - Να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα
Πολόνια Μπίτομ - Να Κερδίσει και στα 2 Ημίχρονα
Πολόνια Μπίτομ - Να Σκοράρει Συνεχόμενα Γκολ
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Να Σκοράρει Συνεχόμενα Γκολ
Πολόνια Μπίτομ - Να Προηγηθεί Οποιαδήποτε Στιγμή
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Να Προηγηθεί Οποιαδήποτε Στιγμή
Πολόνια Μπίτομ - Να Κερδίσει με Ανατροπή
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Να Κερδίσει με Ανατροπή
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Να Κερδίσει και στα 2 Ημίχρονα
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Πολόνια Μπίτομ να Κερδίσει
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Ισοπαλία
Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες ή Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα να Κερδίσει
Under X Γκολ ή Πολόνια Μπίτομ να Κερδίσει
Under X Γκολ ή Ισοπαλία
Under X Γκολ ή Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα να Κερδίσει
Over X Γκολ ή Πολόνια Μπίτομ να Κερδίσει
Over X Γκολ ή Ισοπαλία
Over X Γκολ ή Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα να Κερδίσει
Πολόνια Μπίτομ να Κερδίσει ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
Ισοπαλία ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα να Κερδίσει ή Οποιαδήποτε Ομάδα με Ανέπαφη Εστία
1ο Γκολ & 1X2
Ομάδα που θα Σκοράρει το Τελευταίο Γκολ
Ακριβής Αριθμός Γκολ
Πολόνια Μπίτομ - Ακριβής Αριθμός Γκολ
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Ακριβής Αριθμός Γκολ
Ημίχρονο με τα Περισσότερα Γκολ
Πολόνια Μπίτομ - Περισσότερα γκολ σε Ημίχρονο
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Ημίχρονο με τα Περισσότερα Γκολ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα Ακριβές Σκορ
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (1.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (2.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (3.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (4.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (5.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα & Συνολικά Γκολ (6.5)
Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα ή Ημίχρονο/Τελικό Αποτέλεσμα
1ο Ημίχρονο - Διπλή Ευκαιρία
1ο Ημίχρονο - Συνολικά Ομαδικά Γκολ
1ο Ημίχρονο - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Πολόνια Μπίτομ - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Εύρος Γκολ
1ο Ημίχρονο - Χάντικαπ
1ο Ημίχρονο - Χάντικαπ 3-way
1ο Ημίχρονο - Draw No Bet
1ο Ημίχρονο – Πολόνια Μπίτομ - Να Σκοράρει
1ο Ημίχρονο - Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Να Σκοράρει
1ο Ημίχρονο - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Πολόνια Μπίτομ - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Ακριβής Αριθμός Γκολ
1ο Ημίχρονο - Ακριβές Σκορ
1ο Ημίχρονο - Μονά/Ζυγά Γκολ
2ο Ημίχρονο - 1X2
2ο Ημίχρονο - Συνολικά Γκολ
2ο Ημίχρονο - Συνολικά Ομαδικά Γκολ
2o Ημίχρονο - Διπλή Ευκαιρία
2ο Ημίχρονο - Να Σκοράρουν και οι 2 Ομάδες
2ο Ημίχρονο - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Πολόνια Μπίτομ - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Εύρος Γκολ
2ο Ημίχρονο - Χάντικαπ
2o Ημίχρονο - Χάντικαπ 3-way
2ο Ημίχρονο - Draw No Bet
2ο Hμίχρονo - Πολόνια Μπίτομ - Να Σκοράρει
2ο Hμίχρονo - Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Να Σκοράρει
2ο Ημίχρονο - Ακριβές Σκορ
Μονά/Ζυγά Γκολ
Πολόνια Μπίτομ - Μονά/Ζυγά Γκολ
Ποντμπεσκίντζιε Μπιέλσκο-Μπιάλα - Μονά/Ζυγά Γκολ
1X2 στα Πρώτα X λεπτά
Συνολικά Γκολ στα Πρώτα Χ Λεπτά
Στιγμή του 1ο Γκολ (10 λεπ.)
Στιγμή του 1ο Γκολ (15 λεπ.)